Zostańmy w domach! Prosimy, by na Mszę św. przychodziły jedynie osoby, które zamówiły intencję na dany dzień. Transmisje niedzielnych Mszy św. oraz Triduum Paschalnego na naszej stronie oraz Facebooku.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Odeszła ś.p. Ludwika Makowska - mama ks. kanonika

W dniu 15 lutego 2020 r., przeżywszy 93 lata, do Domu Ojca odeszła ś.p. Ludwika Makowska - mama ks. kanonika Józefa Makowskiego, posługującego w naszej parafii już od 26 lat (funkcja proboszcza w latach '94-'09).

Uroczystości pogrzebowe ś.p. Ludwiki odbędą się we wtorek, 18 lutego o godz. 12:00. Dla wszystkich, którzy zechcą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu ś.p. Ludwiki, zostanie podstawiony autokar na dolnym parkingu naszego kościoła, który wyruszy do Borzęcina o godz. 9:45. Ze względów logistycznych prosimy o wcześniejsze zapisanie się na listę.

Na ręce ks. kanonika składamy wyrazy współczucia, łącząc się z nim w tych trudnych chwilach, zaś ś.p. Ludwikę zawierzamy w naszej modlitwie, ufając w Miłosierdzie Boże i wierząc, że ujrzy Pana twarzą w twarz.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie...

ludwika makowska

Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Transmisje z Jasnej Góry

Msze święte
Ewangelia na każdy dzień

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu