Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:45 oraz 19:00 | Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16:30. Zachęcamy do udziału !

Papieski Twitter

Ks. dr Marek Dyło mianowany wikariuszem w naszej parafii

Decyzją Ks. Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, nowym wikariuszem w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach został ks. dr Marek Dyło. Zastąpi on ks. Łukasza Nowosielskiego, który pracował w naszej parafii od 2015 roku.

Ks. Marek święcenia kapłańskie przyjął 9. maja 2002 roku. W swojej posłudze kapłańskiej pełnił również funkcję rzecznika Kurii Rzeszowskiej a także był redaktorem katolickiego radia VIA. Do naszej parafii został skierowany po czterech latach pracy w parafii Dobrego Pasterza w Jaśle.

Ks. Markowi życzymy wielu łask oraz opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Niech nasza Matka prowadzi księdza w dalszej posłudze kapłańskiej. Przed nowym ks. wikariuszem stoi wiele zadań, które będą realizowane w ramach współpracy z poszczególnymi grupami parafialnymi. Wkrótce na naszej stronie internetowej więcej informacji.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy