Msze św. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15 sierpnia) odprawiane będą w porządku niedzielnym tj. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Odmrażamy wiarę - zapraszamy do udziału w Mszach św. i nabożeństwach! [Aktualizacja, 27.05]

Aktualizacja, 27.05.2020 r.

Na podstawie rozporządzenia wydanego przez Prezesa Rady Ministrów informujemy, że od soboty (30 maja) zostaje zniesiony liczebny limit osób, mogących przebywać jednocześnie w naszej świątyni. Oznacza to, że każdy może uczestniczyć w sposób bezpieczny w Mszach św. i nabożeństwach, do czego gorąco zachęcamy.

Podczas liturgii w kościele w dalszym ciągu istnieje OBOWIĄZEK zasłonięcia ust i nosa (poprzez maseczkę), a także zachowanie odpowiedniego dystansu - min. 2 metrów. Warunek ten tyczy się także udzielania sakramentu Komunii św. - prosimy podchodzić do ołtarza etapami, w sposób przemyślany, by uniknąć powstawania tłoku.


W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, jak również w celu umożliwienia fizycznego udziału w liturgii w naszym kościele, podjęliśmy stosowne działania:

◼ w niedziele (od 24 maja włącznie) zostaje wprowadzona dodatkowa Msza św. o godz. 12:30,

◼ przy drzwiach świątyni znajdują się płyny do dezynfekcji rąk - zachęcamy do ich użycia po przyjściu do świątyni,

◼ gdyby na daną Mszę św. lub nabożeństwo przyszło więcej osób i niemożliwe było zachowanie odstępu min. 2 metrów, do dyspozycji jest plac kościelny, który w razie zaistniałej potrzeby będzie nagłośniony, aby możliwe było należyte przeżywanie liturgii (prosimy zgłosić tę informację w zakrystii),

◼ wszyscy uczestnicy liturgii (z wyjątkiem celebransa) powinni mieć zasłonięte usta i nos,

◼ przystępując do komunii św. prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (min. 2 m.),

◼ znak pokoju przekazujemy sobie poprzez skinienie głową, zaś komunia św. może być przyjęta do rąk.

Podjęte przez nas działania gwarantują zachowanie bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie. Zachęcamy zatem do fizycznego udziału w Mszach św. i nabożeństwach - "odmrażamy naszą wiarę"!


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu