• Kościół Nieustającej Pomocy w Gorlicach

  Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach-Gliniku

 • Przyjdź Chlebie żywy, Zbawco nasz..

 • Oto wielka Tajemnica Wiary

Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa - piątek, godz. 16:45 i 19:00 | Gorzkie Żale - niedziela, godz. 16:30. Zachęcamy do udziału!

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online

Obserwuj nas

Papieski Twitter


 1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego.
 2. Nabożeństwa parafialne do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota) są odprawiane o godz. 00, a po nich Msza św.
 3. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową o godz. 30 poprowadzi Róża św. Moniki. Modlić się będziemy o jedność chrześcijan.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła oraz złożone jako ofiara kolędowa.
 5. Na stolikach z gazetami są wyłożone książeczki „ABC osobistego oddania się Maryi”. Z opisu książeczki: „Przyjacielu, ta książeczka to skarb. Z Matką Bożą krótka droga do świętości. Dziełko to ujmuje głębią i prostotą. Podpowie Ci jak żyć z Matką Bożą na co dzień, jaki jest sens życia, na czym polega życie na drodze oddania, jakie są owoce oddania, jak zjednoczyć się z Maryją.” Zachęcamy do zainteresowania się tą pozycją. Jeśli ktoś chce, to zbierając książeczkę może złożyć ofiarę 10 zł (taka jest jej cena).
 6. Zabierzmy ze sobą prasę katolicką. Zapraszamy do korzystania z Biblioteki Parafialnej czynnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 00 i 11.00.
 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Czesław Dyląg zam. przy ul. Dębowej, + Józefa Wcisło zam. przy ul. W. Pola i + Janusz Matuszewski zam. przy ul. W. Pola. Polecajmy Ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu
POZNAJ WYJĄTKOWĄ HISTORIĘ GORLICKO-GLINICKIEJ PARAFII
Slider
Pobieranie...
Pobieranie...
Pobieranie...
Slider

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu

WIELKI POST 2021

gorzkie zale

Papieski Twitter

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online

Polecamy