Zostańmy w domach! Prosimy, by na Mszę św. przychodziły jedynie osoby, które zamówiły intencję na dany dzień. Transmisje niedzielnych Mszy św. oraz Triduum Paschalnego na naszej stronie oraz Facebooku.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 9.02.2020 r.1.We wtorek w Kościele obchodzony będzie XXVIII Światowy Dzień Chorego. Z tej racji we wtorek 11 lutego o godzinie 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych. W czasie Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Przypominamy, że z sakramentu tego mogą korzystać osoby rzeczywiście chore i w podeszłym wieku, które przystąpiły wcześniej do sakramentu pokuty. Pół godziny przed tą Mszą św. będziemy spowiadać chorych, którym ciężko jest przyjść do kościoła. Bardzo prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom chorym.

2.Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na remont kościoła.

3.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża św. Jadwigi. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.

4.W liturgii Kościoła wypada:

- w poniedziałek - wspomnienie św. Scholastyki – Dziewicy;

- w piątek- święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa – Patronów Europy;

5.Zapraszamy i zachęcamy do udziału w naszych nabożeństwach parafialnych do Bożego Miłosierdzia w czwartek i do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w sobotę. Nabożeństwa są o godz. 17.00,a po nich Msza św.

6.W przyszły piątek 14 lutego w Miejskim Zespole Szkół im. św. Jana Kantego będzie prowadzona sprzedaż ciast, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci uczących się w naszej szkole. Ustalono, że cena minimalna jednej paczki to 15 zł. Jeśli pozostaną niesprzedane paczki to będzie można jeszcze nabyć je przy naszym kościele w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

7.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest wyłożona przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy do korzystania z Biblioteki Parafialnej czynnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.

8.Dyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 im. Św. Jana Kantego w Gorlicach informuje, że trwa zgłaszanie dziecka urodzonego w roku 2013 oraz zamieszkałego w obwodzie naszej szkoły do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020.

Deklaracje o zgłoszeniu dziecka do kl. 1 można dokonać w godzinach pracy sekretariatu szkoły, tj. od 7.30 do 14.30 w terminie od 10 lutego do 6 marca 2020 r. - prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego. Szczegóły na stronie szkoły: www.mzs3gorlice.pl


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Transmisje z Jasnej Góry

Msze święte
Ewangelia na każdy dzień

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu