Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek i sobotę o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału!

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 10.01.20211.Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego.

2.Nabożeństwa parafialne do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota) są odprawiane o godz. 17.00, a po nich Msza św.

3.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową o godz.8.30poprowadzi Róża św. Moniki. Modlić się będziemy o jedność chrześcijan.

4.Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła oraz złożone jako ofiara kolędowa.

5.Na stolikach z gazetami są wyłożone książeczki„ABC osobistego oddania się Maryi”. Z opisu książeczki: „Przyjacielu, ta książeczka to skarb. Z Matką Bożą krótka droga do świętości. Dziełko to ujmuje głębią i prostotą. Podpowie Ci jak żyć z Matką Bożą na co dzień, jaki jest sens życia, na czym polega życie na drodze oddania, jakie są owoce oddania, jak zjednoczyć się z Maryją.” Zachęcamy do zainteresowania się tą pozycją. Jeśli ktoś chce, to zbierając książeczkę może złożyć ofiarę 10 zł (taka jest jej cena).

6.Zabierzmy ze sobą prasę katolicką. Zapraszamy do korzystania z Biblioteki Parafialnej czynnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.

7.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Czesław Dyląg zam. przy ul. Dębowej,+ Józefa Wcisło zam. przy ul. W. Pola i + Janusz Matuszewski zam. przy ul. W. Pola. Polecajmy Ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu