Msze św. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15 sierpnia) odprawiane będą w porządku niedzielnym tj. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 5.07.2020 r.


1.W najbliższą sobotę, 11 lipca o godz. 17.00 J.E. Ks. Biskup Edward Białogłowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii i parafii św. Andrzeja Boboli z klasy 8-mej. W sobotę Msza św. będzie odprawiona o godz. 17.00. Nie będzie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy, aby zarezerwować tę Mszę św. dla bierzmowanych i ich rodzin. Zachowujemy też rygory sanitarne.

2.Spowiedź dla bierzmowanych i ich rodzin będzie w piątek od godz. 17.00. Będzie również skorzystania ze spowiedzi przez cały tydzień, pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą św.

3.W piątek po Mszy św. wieczornej będzie obowiązkowa próba dla kandydatów do bierzmowania. Kandydaci przychodzą na Mszę św.

4.W naszych modlitwach polecajmy Bogu kandydatów do bierzmowania i ich rodziny.

5.Od dzisiaj nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.

6.Przypominamy, że nabożeństwa: do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota), o godz. 17.30. (w najbliższą sobotę nabożeństwa nie będzie)

7.Dzisiaj po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na pomoc dla z powodzian w naszej diecezji.

8.Drodzy parafianie! Zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie dla mieszkańców pobliskiej Trzcinicy, którzy ucierpieli w wyniku nawałnic, mających miejsce pod koniec czerwca b.r. Sytuacja na miejscu jest bardzo ciężka. Nasz oddział KSM pomógł fizycznie i rzeczowo. Potrzebna jest jednak dalsza pomoc, a każdy drobny gest ma duże znaczenie. Chcemy prosić, aby każdy chętny, który pragnie włączyć się w pomoc, przyniósł dary (artykuły), które przydadzą się w niesieniu pomocy. Są to przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, w tym środki czystości, art. budowlane, koce, ręczniki, kołdry, pościele, a także żywność o długim terminie spożycia (przyjmować będziemy artykuły wyłącznie nowe).

Przekazane dary przyjmować będzie młodzież z naszego KSM-u we wtorek (7 lipca) w godz. 16-18 w salce przy plebanii. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

9.W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na sfinansowanie nagłośnienia w kościele.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej można ją nabywać przy wyjściu z kościoła.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu