• Kościół Nieustającej Pomocy w Gorlicach

    Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach-Gliniku

  • Przyjdź Chlebie żywy, Zbawco nasz..

  • Oto wielka Tajemnica Wiary

W Święto Miłosierdzia Bożego zapraszamy na godz. 15:00 do wspólnej modlitwy poprzez koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online1.Dzisiaj po południu o godz. 16.30 będą Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym, a po nich bezpośrednio Msza św. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie o godz.:

- 16.45- dla wszystkich w szczególności dla dzieci, a po niej Msza św.

- 19.00- nabożeństwo organizowane przez młodzież dla młodzieży i dla wszystkich starszych, którzy wcześniej nie mogli być na nabożeństwie.

2.Składka z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na kościół.

3.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową o godz. 8.30 poprowadzi Róża św. Rity. Będziemy się modlić w intencji papieża Franciszka z racji przypadającej 13 marca rocznicy jego wyboru na Stolicę Piotrową.

4.W piątek na Drogę Krzyżową o godz. 19.00 przychodzą kandydaci do bierzmowania z klasy VII.

5.Młodzież rozprowadza Baranki wielkanocne w cenie 5 zł za sztukę oraz kartki wielkanocne w cenie 2 zł. Można również zabrać skarbonki wielkopostne, do których można składać zaoszczędzone pieniądze z podjętych wyrzeczeń wielkopostnych i w niedzielę Miłosierdzia Bożego zebrane oszczędności przeznaczyć na Caritas.

6.Przy wyjściu z kościoła do pojemników można składać w torbach i reklamówkach żywność (długoterminową). Na święta z darów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii. Włączmy się w to dzieło miłosierdzia.

7.We wtorek, 9 marca br. o godz. 20.55 w TVP 1 będzie można obejrzeć film o Prymasie Stefanie kard. Wyszyńskim zatytułowany „Jako w niebie, tak i w Komańczy”.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest wyłożona przy wyjściu ze świątyni i tam ją można nabywać. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00. Zapraszamy.

9.W środę 10 marca w parafii św. Jadwigi Królowej w Gorlicach wydawane będą paczki żywnościowe na miesiąc marzec. Zapraszamy osoby posiadające skierowania z Ośrodków Pomocy Społecznej z miasta i gminy Gorlice oraz z Sękowej. Godziny wydawania podane zostaną w SMS-ach.

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PARAFIALNYCH
Slider
POZNAJ WYJĄTKOWĄ HISTORIĘ GORLICKO-GLINICKIEJ PARAFII
Slider
Pobieranie...
Pobieranie...
Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online

Polecamy