Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek do Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału!

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 15.07.2018 r.


1.Przypominamy, że nabożeństwa: do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota), o godz. 1730.

2.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Pani Haliny Szuba. Modlić się będziemy o pogodę dla rolników.

3.Zapraszamy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie bł. Karoliny w dniach 4 – 13 sierpnia br. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej do końca lipca. Informacje dodatkowe są umieszczone w gablocie na plakacie.

4.W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

- w poniedziałek- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel;

5.W przyszłą środę wypada dawne wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. pobłogosławimy kierowców i pojazdy mechaniczne. W czasie błogosławieństwa ministranci będą do puszek zbierać dobrowolne ofiary, które przeznaczone będą na zakup pojazdów dla misjonarzy. Akcja ta co roku organizowana jest przez MIVA Polska.

6.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej można ją nabywać przy wyjściu ze świątyni.

7.W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Bronisława Skruch zam. przy ul. Michalusa. Polecajmy Ją i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy