Msze św. w Uroczystość św. Piotra i Pawła (czwartek) odprawiane będą o godz.: 8:00, 16:00 i 18:00.

Ogłoszenia parafialne, 25.06.2017 r.1.Dzisiaj nasza wspólnota przeżywa odpust parafialny ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Będąc w stanie łaski uświęcającej możemy w dniu dzisiejszym zyskać odpust zupełny. tj. całkowite darowanie kary za grzechy już odpuszczone w Sakramencie Pokuty. By go zyskać należy nawiedzić kościół, odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i dowolną modlitwę w intencji Ojca Świętego.

Słowo Boże wygłosi dzisiaj nasz Rodak pracujący w Ekwadorze Ks. Krzysztof Kudławiec.

Na uroczystości Odpustowe bardzo serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną. Niech obecność na sumie odpustowej będzie wyrazem wdzięczności wobec Matki Bożej za Jej Matczyne serce, wstawiennictwo, opiekę i błogosławieństwo.

Prosimy Róże Różańcowe o wystąpienie ze światłem, niesienie baldachimu i chorągwi. Prosimy, by dzieci sypały kwiaty i dzwoniły.

2.W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

- w środę- wspomnienie św. Ireneusza z Lyonu - Biskupa i Męczennika;

- w czwartek- Uroczystość św. Piotra i Pawła. W tym dniu Msze św. będą o godz. 8.00, 16.00 i 18.00; Składka w tym dniu będzie przeznaczona na „świętopietrze”.

3.W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Nowenna do MBN Pomocy w sobotę będzie o 17.30 a po nim Msza św.

4.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Pani Stanisławy Sikora. Modlić się będziemy w intencji Dzieci i Młodzieży odpoczywających na wakacjach.

5.W przyszła Niedzielę Msza św. o godz. 9.00 zostanie odprawiona w intencji śp. Ks. Prałata Józefa Micka w 8-mą rocznicę śmierci – intencja o Róży Pani J. Szpyrka;

6.W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. W sobotą po Mszy św. wieczornej będzie obowiązkowa katecheza dla rodziców i chrzestnych chcących ochrzcić dzieci w lipcu.

7.Zapraszamy na 40 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie bł. Karoliny w dniach 4 – 13 sierpnia br. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej w dniu 30 lipca o godz. 14.00 oraz po każdej Mszy św. w naszej parafii. Informacje dodatkowe są umieszczone w gablocie na plakacie.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej można ją nabywać przy wyjściu
z kościoła.

9.W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty do Domu Ojca śp.: Robert Maciąg zam. przy ul. Dmowskiego, Maria Kosturska zam. przy ul. Andersa, Jan Bochnia zam. przy ul. Wspólnej i Maria Ciombor zam. przy ul. Granicznej. Polecajmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

archiwum ogłoszeń parafialnych
Pobieranie...
Pobieranie...
Pobieranie...

Polecamy