Zachęcamy do udziału w nabożeństwach parafialnych: w czwartek do Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 23.09.2018 r.


1.Jak już zapowiadaliśmy w dniu jutrzejszym w naszej parafii będą relikwie św. Stanisława Kostki. Relikwie będą przywiezione z parafii w Sękowej i o godz. 17.30 przed kościołem będzie przyjęcie relikwii i wprowadzenie do kościoła. O godz. 18.00 będzie uroczysta Msza św. o św. Stanisławie Kostce z ucałowaniem relikwii. Na Uroczystości zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież i dzieci. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas VII, VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum uczestniczą obowiązkowo i przynoszą ze sobą na spotkanie indeksy. Do wspólnej modlitwy za młodzież zapraszamy również rodziców. Nabożeństwo zakończy się ok. godz. 20.30.

2.W tym tygodniu przeżywać będziemy:

- w czwartek- wspomnienie Św. Wincentego á Paulo - Kapłana;

- w piątek- wspomnienie Św. Wacława – Męczennika;

- w sobotę- Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

3.W środę po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Kręgu Biblijnego

4.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Pani Aleksandry Tokarz. Będziemy się modlić w intencji kleryków i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabywać przy wyjściu ze świątyni.

6.Biblioteka parafialna czynna jest w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00. Zapraszamy.

7.Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Diecezjalny Ośrodek CARITAS w Myczkowcach.

8.W ramach "Rekolekcji filmowych” zapraszamy na projekcję filmu pt: „Sprawa Chrystusa”. Film jest oparty na faktach i opowiada o śledztwie dotyczącym Zmartwychwstania Chrystusa i nawróceniu pewnej rodziny. Seans odbędzie się we wtorek 25 września o godz. 19.00 w Gorlickim Centrum Kultury. Wstęp dobrowolna ofiara. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

9.Parafia św. Jadwigi Królowej w Gorlicach zaprasza w środę 26 września na Jadwiżański Wieczór Uwielbienia. Gościem spotkania będzie ks. Sławomir Jeziorski, który wygłosi konferencje pt: „Liturgia w życiu chrześcijanina”. Rozpoczęcie Wieczoru Mszą Świętą o godz. 18.00. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

10.Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Gorlicach zaprasza na wycieczkę do Sanoka, która odbędzie się w dniu 30 września (niedziela). Zapisy w Biurze Stowarzyszenia ul. Jagiełły 10,w każdy wtorek w godz. 10.0012.00 oraz piątek16.0018.00.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy