Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek i sobotę o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału!

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 17.01.20211.W poniedziałek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.We wtorek 19 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – Biskupa – Głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o naszej diecezji.

3.W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez papieża Franciszka.

4.Nabożeństwa parafialne odprawiane są: do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota) o godz. 17.00, a po nich Msza św.

5.Niedziela, 24 stycznia br. na wniosek Przewodniczącego KEP została ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją”. W tym dniu modlić się będziemy w intencji Chorwacji nawiedzonej w grudniu przez trzęsienie ziemi. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Chorwacji.

6.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową o godz. 8.30 poprowadzi Róża św. Faustyny. Modlić się będziemy mieszkańców Chorwacji doświadczonych przez trzęsienie ziemi.

7.W liturgii Kościoła w tym tygodniu odchodzimy:

- we wtorek- uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara;

- w czwartek- wspomnienie św. Agnieszki – Dziewicy i Męczennicy;

8.W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Zachęcamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej, czynnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.

10.W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Eugenia Karmelita zam. przy ul. Wyszyńskiego. Polecajmy Ją i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu