Zostańmy w domach! Prosimy, by na Mszę św. przychodziły jedynie osoby, które zamówiły intencję na dany dzień. Transmisje niedzielnych Mszy św. oraz Triduum Paschalnego na naszej stronie oraz Facebooku.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Dziewczęca Służba Maryjna

Dziewczęca Służba Maryjna w naszej parafii rozpoczęła działalność 1988r, opiekunkami były siostry Służebniczki, obecnie jest nią P. Tokarz. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:00. W czasie ich trwania modlimy się, poszerzamy naszą wiarę i wiedzę o Maryi i Jezusie według naszego hasła i pozdrowienia „Przez Maryję – do Jezusa”.

W ciągu roku liturgicznego bierzemy czynny udział w:

* różańcu –przygotowując rozważania i odmawiając tajemnice,

* Roratach,

* Drodze Krzyżowej,

* Gorzkich Żalach,

* Triduum Paschalnym,

* nabożeństwach majowych.

Służymy w każdą niedziele, w Pierwsze Piątki oraz uroczystości i święta maryjne. Przygotowując oprawę liturgiczną, pragniemy brać czynny udział w Mszy Świętej. Poprzez udział w Eucharystii i nabożeństwach staramy się pogłębić naszą miłość do Maryi i Jezusa oraz rozwijać naszą wiarę.

DSM to grupa wesołych i pełnych energii dziewcząt, dlatego nasze spotkania mają czasami charakter zabawowy. Wspólne spędzanie czasu pozwala nam na lepsze poznanie samych siebie i naszych koleżanek z „maryjek”. Dzięki zabawom integracyjnym uczymy się szacunku do innych. Raz w roku pielgrzymujemy do Jezusa Miłosiernego w Kobylance, podziękować za wszystkie otrzymane łaski i prosić o opiekę dla nas i naszych rodzin na każdy dzień.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Transmisje z Jasnej Góry

Msze święte
Ewangelia na każdy dzień

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu