Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek i sobotę o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału!

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Dziewczęca Służba Maryjna

Dziewczęca Służba Maryjna w naszej parafii rozpoczęła działalność 1988r, opiekunkami były siostry Służebniczki, obecnie jest nią P. Tokarz. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:00. W czasie ich trwania modlimy się, poszerzamy naszą wiarę i wiedzę o Maryi i Jezusie według naszego hasła i pozdrowienia „Przez Maryję – do Jezusa”.

W ciągu roku liturgicznego bierzemy czynny udział w:

* różańcu –przygotowując rozważania i odmawiając tajemnice,

* Roratach,

* Drodze Krzyżowej,

* Gorzkich Żalach,

* Triduum Paschalnym,

* nabożeństwach majowych.

Służymy w każdą niedziele, w Pierwsze Piątki oraz uroczystości i święta maryjne. Przygotowując oprawę liturgiczną, pragniemy brać czynny udział w Mszy Świętej. Poprzez udział w Eucharystii i nabożeństwach staramy się pogłębić naszą miłość do Maryi i Jezusa oraz rozwijać naszą wiarę.

DSM to grupa wesołych i pełnych energii dziewcząt, dlatego nasze spotkania mają czasami charakter zabawowy. Wspólne spędzanie czasu pozwala nam na lepsze poznanie samych siebie i naszych koleżanek z „maryjek”. Dzięki zabawom integracyjnym uczymy się szacunku do innych. Raz w roku pielgrzymujemy do Jezusa Miłosiernego w Kobylance, podziękować za wszystkie otrzymane łaski i prosić o opiekę dla nas i naszych rodzin na każdy dzień.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu