• triduum-banner.jpg
Obchody Triduum Paschalnego: Wielki Czwartek godz. 18:00, Wielki Piątek godz. 17:00, Wielka Sobota godz. 19:00, Niedziela Zmartwychwstania godz. 6:00, 9:00, 11:00.

Papieski Twitter

Rozpoczynamy nowy Rok Szkolny i Katechetyczny!

Wakacje nieuchronnie dobiegają końca. Dwa miesiące odpoczynku, kontaktu z naturą, poznawania nowych miejsc, jak również chwili dla siebie minęły bardzo szybko.

Już 3. września rozpoczyna się nowy Rok Szkolny. W związku z tym, do swoich regularnych spotkań powracają grupy parafialne, działające w naszej parafii.

Pierwsze swoją działalność wznowi chór parafialny, który pod dyrekcją Pana Jana Karpia spotka się już w poniedziałek, 3. września, po Mszy św. wieczorowej.

Przygotowania do sakramentu bierzmowania rozpoczną uczniowie klasy III Gimnazjum oraz VII szkoły podstawowej. W środę, 5. września po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie.

Czwartek, 6. września, jest z kolei modlitewnym spotkaniem Róż Różańcowych, gdzie po wieczornej Mszy św. odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. W tym samym czasie Ministranci i Lektorzy będą uczestniczyć w pierwszym, powakacyjnym spotkaniu.

Piątkowy wieczór upłynie pod znakiem wspólnego spotkania młodzieży z KSMu. Wspólnie z ks. Markiem, młodzież rozpocznie kolejny rok formacji.

Sobotni poranek (godz. 10:00) będzie z kolei czasem, przeznaczonym dla Dziewczęcej Służby Maryjnej.

W kolejnych tygodniach swoją posługę wznowią Szafarze Eucharystii a uczestnicy (także nowi) Kręgu Biblijnego ponownie będą rozważać karty Pisma Świętego.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grup parafialnych. Szeroki wybór niech będzie wskazówką, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Może jest to właśnie ten czas, aby zmienić coś w swoim życiu i spróbować czegoś nowego?

Na koniec chcemy życzyć wszystkim grupom owocnej pracy. Pamiętajcie, że działalność w grupach parafialnych trwa każdego dnia, a jej efekty powinny być przykładem dla innych. Niech Bóg błogosławi Waszej pracy!

Chcemy również zaprosić wszystkich chętnych do współpracy. Masz "lekkie pióro", lubisz pisać, relacjonować, a może prowadzić rozważania na trudne tematy? Robisz ciekawe zdjęcia i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszej redakcji? Jest to świetna okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia jako redaktor lub fotograf. Czekamy na Ciebie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na naszym Facebook`u.

wycieczka

Autor

D. Wójcik


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy