Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek do Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału!

Papieski Twitter

Uroczystości odpustowe połączone z 25-leciem kapłaństwa ks. Proboszcza Marka Urbana

Już w najbliższą niedzielę, 25. czerwca, nasza parafia przeżywać będzie uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym roku nabiorą one wyjątkowego wydźwięku bowiem 25. rocznicę swoich święceń kapłańskich przeżywać będzie ks. Proboszcz Marek Urban.

Ks. Marek urodził się w 1967 roku. Pochodzi z parafii pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Brzostu. Święcenia kapłańskie przyjął w 1992 r. Urząd proboszcza z naszej parafii sprawuje od 16.11.2009 r. Ks. proboszczowi chcemy życzyć wielu łask oraz opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata posługi kapłańskiej. Wiemy jak wiele pracy zostało wykonanej oraz jak wiele jeszcze jest do zrobienia. Szczęść Boże!

Uroczysta suma odpustowa, połączona z procesją wokół kościoła, zostanie odprawiona o godz. 11:00. Słowo w tym dniu wygłosi nasz rodak ks. Krzysztof Kudławiec, pracujący na misjach w Ekwadorze. Zachęcamy wszystkich parafian i gości do licznego udziału!

Zachęcamy także do pogłębienia swojej wiedzy o kulcie MBNP na naszej stronie internetowej .


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy