Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek i sobotę o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału!

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Św. Mikołaj szczególnym Gościem w dniu 40-lecia naszej parafii

Dokładnie 6. grudnia 2020 r. przypadała 40-sta rocznica erygowania naszej parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym dniu z wizytą do nas udał się św. Mikołaj. Na początku młodzież z naszego KSMu razem ze św. Mikołajem udała się do Trzcinicy, aby wszystkim grzecznym dzieciom wręczyć prezenty i upominki. To właśnie te osoby zostały dotknięte czerwcową powodzią, tracąc swój dobytek. Nasz oddział KSMu z ks. Markiem Dyło na czele angażował się w pomoc dla powodzian, organizując zbiórki żywności i artykułów gospodarstwa domowego, a także pozyskując wsparcie ludzi dobrej woli w niesieniu pomocy.

Kolejnym punktem była Msza św. o godz. 15:30 w naszej świątyni, podczas której wszystkie grupy liturgiczne uczestniczyły w Eucharystii II Niedzieli Adwentu. Po zakończonej Liturgii św. Mikołaj rozdał prezenty wszystkim dzieciom oraz młodzieży, angażującej się w pracę grup parafialnych (LSO, DSM, KSM).

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego dnia a także materiału video:


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu