Nabożeństwa parafialne odprawiane są w czwartek do Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.

Obserwuj nas

Papieski Twitter

Dyspensa do odwołania, do 5 wiernych podczas nabożeństw - nowe zarządzenia | #zostańwdomu

Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów, nabożeństwa liturgiczne mogą odbywać się w obecności maksymalnie 5 wiernych. Takie rozwiązanie ma na celu wyhamowanie rozprzestrzeniania się epidemii. W związku z tym Biskup Rzeszowski udzielił dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. od 28 marca do odwołania.

Sakramenty udzielane są na prośbę rodziny, po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu. W dalszym ciągu nie będą odbywać się przy udziale wiernych nabożeństwa wielkopostne. Również zwyczajowe odwiedziny chorych pozostają zawieszone, jednak istnieje możliwość udzielenia sakramentów na wezwanie (w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny).

Prosimy zatem o pozostanie w domach w tym trudnym i ważnym dla wszystkich okresie. Wszystkie osoby, przybywające z zagranicy oraz mające kontakt z potencjalnym zarażonym, proszone są o nieukrywanie tego faktu w trosce o zdrowie pracowników medycznych. Zachowajmy się w sposób odpowiedzialny i zróbmy wszystko, by powstrzymać rozprzestrzeniającą się epidemię.


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Nasze media społecznościowe

Transmisje z Jasnej Góry

Msze święte
Ewangelia na każdy dzień

Polecamy

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu